Hakkımızda

Emek Sağlık
Emek Sağlık

 Hasta yatağı, hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları, motorlu hasta yatağı ve diğer tüm medikal malzemelerin üretimini, pazarlamasını, teslimatını ve kurulumunu yapan imalatçı firmamız, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak sizin ve hastanızın konforunu, sağlığını ve rahatını düşünmekte ve sizlerin memnuniyetini temel ilke edinmektedir.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin tüm teknik servis ve garanti hizmetlerini sunarak asla mağduriyet yaşamamanız konusunda yüksek çaba gösterilmektedir. Ayrıca teslimat ve kurulum ücreti alınmamakta ve tüm hasta karyolalarımızın yanında serum askısı ve pil size ücretsiz olarak verilmektedir. Sektöründe lider olan firmamız, tüm bu konularda size destek olmak için bir telefon kadar yakın, bizimle iletişime geçip, merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Sitemiz üzerinden hasta yatağı fiyatları, hasta yatağı kiralama, hasta karyolası kiralama ve gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi elektrikli hasta yatakları ve motorlu hasta yatakları hakkında da birçok bilgi edinebilirsiniz. Emek Sağlık olarak, imalatçı olduğumuzdan dolayı sizlere bu konuda en yetkin hizmeti vermek konusunda kendimize güveniyor ve sizlere yardımcı olabilmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 Elektrikli hasta yataklarımotorlu hasta yatakları gibi ev tipi hasta yatakları konusunda da uzman olan şirketimiz bu tip yatakların sıfır ve ikinci el satış ve kiralamasını İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine yapmaktadır.

 Hastanızın rahatı ve konforu bizim temel ilkemizdir. Sizlere kaliteli, sağlıklı ve ekonomik bir hizmet sunmak için üretimimizi, teslimatımızı, kurulumumuzu, teknik servis ve garanti desteğimizi de sizler için sunmaktayız. Satın aldığınız ürünü aynı gün size ulaştırıyor ve her türlü desteği sağlıyoruz. Medikal sektöründe lider olan firmamız her konuda sizin destekçinizdir.

Hasta yatağı ihtiyaçlarının farkında bir anlayışla hizmet sağlayan firmamız hasta yatağı kiralama imkanı sağlayarak evlerinde hastası bulunan ailelere yardımcı olmaktadır. Hasta yatağının tedavi sürecine olan olumlu etkisi hasta yatağı kullanmayı gereklilik haline dönüştürmektedir. Farklı özelliklere sahip olan hasta yatakları hasta ihtiyaçlarına ve tedavi sürecine uygun olarak seçilmelidir.

 Belirli bir süre hasta yatağında tedavi görmesi gereken hastalar için satın almadan çok kiralama yolunun tercih edilmesi, hasta yakınlarını ekonomik olarak kolaylıklar sağlamaktadır. Hasta yatağı kiralama ciddi ve hızlı bir iştir. Firma olarak bunun bilincinde hareket etmekteyiz. Alanında uzman ekibiz İstanbul içerisindeki hasta yatağı kiralama taleplerine 24 saat içerisinde cevap vererek, adresinize teslimat sağlamaktadır.

 Hasta yatağı kiralamak, hasta olan kişinin tedavisinin tamamlanarak sağlığına kavuşması ile birlikte, sizlerin talebiyle evinizden teslim alınarak süreç tamamlanır. Sürecin başlamasında ve tamamlanmasında sizlerin herhangi bir efor sarf etmesine gerek duyulmamaktadır.

Alanında uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun hasta yatağı modelini (talep ettiğiniz), belirttiğiniz adrese teslim etmek üzere hasta yatağı için özel olarak hazırlanan araca yükleyerek yola çıkar. Hasta yatağının teslim edilmesi aşamasında; alanında uzman ekip gerekli taşıma ve montaj işlemlerini tamamlar ve hasta yatağı konusunda sizleri bilgilendirir. Hasta yatağının özelliklerinin nasıl kullanılacağı konusunda tüm fonksiyonların tanıtımını uygulamalı olarak gerçekleştirir ve teslimat işlemini tamamlar.

 Hasta yatağı kiralama bir zorunluluk değil gerekliliktir. Kısaca hasta yatağına kısa süreli ihtiyaç duyan hasta için satın almak yerine kiralamak daha uygun olmaktadır. Hastanın sağlığına kavuşmasının ardından hasta yatağının akıbeti konusunda soru işaretleri doğacaktır.

Bu durumun yaşanmaması için hasta yatağını kiralamak mantıklı bir hale gelmektedir. Ekonomik olarak bütçenize daha uygun olan kiralama işlemleri de konunun bir diğer boyutunu oluşturmaktadır. 

Kiralanan hasta yatağı sterilizasyonu gerçekleştirilmiş, temizlik işlemleri ve bakımı tamamlanmış olarak teslim edilmektedir. Hasta yatağı kiralamak hastanın tedavi sürecinde gerekli olacak ihtiyaç hallerinin kolayca giderilmesini sağlayacaktır.

Ortopedik özelliklere sahip olması hastanın kullandığı süre boyunca sürekli uzanmaktan kaynaklı ağrı ve sızılarını minimum düzeye indirecektir. Bu durum tedavi sürecine olumlu katkılar sağlamaktadır.

 Hasta Yatağı Online Satış

 Her çeşit hasta yatağı sitemizden online olarak incelenebilir. Emek Sağlık bir imalatçı firma olduğu için, firmamızdan yapacağınız alışverişlerde imalat fiyatlarından ürün sahibi olabilecek veya ekonomik fiyatlarla kiralama yapabileceksiniz. Satın aldığınız karyola için uygun bir hasta yatağı seçimi hastanızın rahatlığı ve güvenliği açısından önem taşımaktadır.

Firmamızda satılan hasta yatakları; sünger hasta yatakları, lazer kesim hasta yatakları, visco yatak ve havalı hasta yatakları olarak gruplandırılabilir. Hasta rahatlığını temel prensip edinerek kaliteli ve sağlam yapılı tuvaletli hasta yatakları üretmemiz ve pazarlama, zamanında teslimat, garanti ve teknik servis gibi hususlara odaklanarak oldukça profesyonel ekibimizle satın aldığınız ürünü aynı gün içinde adresinize teslim etmemiz gibi bizi diğer firmalardan ayıran temel çalışma prensiplerimizle hasta yatakları kiralama ve satışını yapan şirketimiz medikal sektörde haklı bir üne kavuşmuştur.

 Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyacı olan hasta yatağı, havalı yatak gibi ürünleri sizlerin mağdur olmayacağı kısa bir süre içinde adresinize teslim ederek, ücretsiz olarak kurulum ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Bir hasta karyolasına ihtiyaç duyduğunuz zaman 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden hastanızın durumuna uygun yatak veya karyola konusunda tavsiye alabilir, web sayfalarımız üzerinden online satın alma ve kiralama işlemlerini yapabilirsiniz.

Diyaliz merkezleri, hastaneler, huzurevi, sağlık merkezleri ve evinizde kullanabileceğiniz hasta yatakları, firmamızda elektrikli, abs, korkuluklu, tuvaletli, lazımlıklı, ahşap gibi çeşitli model ve özelliklerde üretilmekte, satış ve kiralaması yapılmaktadır.

 Hasta Yatağı Kiralama

 Tüm İstanbul ilçelerine kiralık hasta yatağı hizmeti vermekteyiz. Kiralık karyola fiyatlarına serum askısı, pil, servis, şilte ve evinize kurulum dahildir. Havalı yatak, visco yatak ve her çeşit satılık ve kiralık hasta yatağı uygun fiyatlarla bu sitede mevcuttur. Hastane yatakları ve ev tipi hasta yatağı kiralama ve satışı, hastane malzemelerinin toptan ve perakende olarak satışı, her çeşit medikal ürünün pazarlaması web sitemiz üzerinden online olarak yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz orjinal garanti belgesi ile 2 yıl ürün, 10 yıl yedek parça garantisi altındadır.

 Fabrikada üretim esnasında oluşabilecek hatalar veya nakliye, kurulum aşamalarında oluşabilecek hasar durumlarında satın aldığınız ürünler Emek Sağlık güvencesiyle birebir yenisiyle değiştirilmektedir. Elektrikli hasta karyolası satan firmalar arasında sürekli bir adım önde olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetlerle üretimi ön planda tutan, hastane malzemeleri, hastane dolapları, muayene masası, narkotik dolapları gibi ürünlerin imalatını, satışını yapan, sizlere hasta yatağı kiralama hizmeti de veren bir firmadır. Müşterilerinin artan taleplerini karşılamak için sürekli üretim kapasitesini arttırmaktadır. Emek Sağlık Hasta Yatakları TSE ve ISO2001 sertifikalıdır.

 Hasta Karyolası İyileştirme Ve Geliştirme Çalışmalarımız

Hasta karyolası imalat sektöründe, koca bir yirmi yılı geride bıraktık. Neredeyse çeyrek asır denilebilecek bu uzun zaman diliminde insanların iyileşme dönemlerinde kendilerini çok iyi hissedebilecekleri bir yatak üretimi ana düşünce ve fikir temamız oldu.

Ar-ge çalışmalarımız sonucunda gördük ki zamanın hasta yatakları aynı zamanda yaşayan yatan hastaların ihtiyaçlarını karşılamak da hep yetersiz kalıyor. Bu eksikliğin binlerce hastanın iyileşme sürelerini uzattığını da araştırmalarımız sonucunda tespit ettik. Öncelikle hızlı bir fizibilite çalışması ile bu eksikliğin neden kaynaklandığını bulduk.

Projenin bu aşamasında elimizdeki veriler şöyleydi: Hasta karyolası hastaya yeterince farklı konuma gelebilme seçeneği sunmuyor. Standart haline gelmiş iki hareketli hasta yatakları maliyeti düşük olduğu için çok fazla üretiliyor.

Oysa bu iki hareket kesinlikle hastanın günlük asgari hareket ihtiyacını karşılamıyor. Hasta sırtını dik konuma getirebiliyor, bacak yüksekliğini ayarlayabiliyor fakat vücudunu sağa veya sola doğru döndüremiyor. Yatağın bütün olarak yüksekliğini değiştiremediği için yataktan inerken ve yatağa çıkarken zorlanarak bir yardımcıya ihtiyaç duyuyor.

Düşük güvenlikli hasta karyolası modelleri ucuz oldukları için çok satın alınıyor. Bu bilinçsiz satın almaların önlenmesi için hasta karyolası ve diğer medikal sağlık ürünleri satan işletmelerin çok detaylı ve sık aralıklarla denetlenmesi şarttır.

Yine zamanın hasta yatağı modelleri ortopedik olmaktan çok uzak. Son derece kalitesiz sünger malzeme ile imal edilmiş yataklar hastaların özellikle omurga sağlığını tehdit ediyor. Ve tabi ki bu basit sünger yatakların en önemli zararı, hastanın vücudunda kısa sürede belirecek olan yaralara yol açmalarıdır.

 Bu önemli olanlarla birlikte daha birçok eksiklik firmamızca tespit edilerek, ideal bir hasta karyolası nasıl olmalıdır sorusuyla günlerce süren bir beyin fırtınası yapıldı. Çıkan özgün fikirler gerçekten çok etkileyiciydi. Şimdi incelemekte olduğunuz web sayfamızdaki ürünler işte böyle bir sürecin sonunda, profesyonel bir ekip çalışması ve özverili bir çalışmayla üretilmiş hasta karyolası modelleridir.

Ürettiğimiz Hasta Yatakları

2 motorlu Hasta Yatağı
2 motorlu Hasta Yatağı
ABS Hasta Yatağı
ABS Hasta Yatağı
Ekonomik Hasta Yatağı
Ekonomik Hasta Yatağı
Elektrikli Hasta Yatağı
Elektrikli Hasta Yatağı
Full ABS Hasta Yatağı
Full ABS Hasta Yatağı