Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları her hastaya özel olarak hizmet veren yataklardır. Yoğun bakımdaki hastalar için hizmet veren hasta yatakları, üretim şeklinden kullanım şekline göre birçok farklı özelliği nedeni ile diğer yataklardan ayrılır. Fabrikamızda üretimini gerçekleştirdiğimiz hasta yatakları birçok farklı özellikte ve modelde üretilmektedir. Kullanım alanın da değişen bu özellikler, talebe ve hastanın ihtiyacına göre şekillenir.

Full ABS Hasta Yatağı
Full ABS Hasta Yatağı

Farklı Motor Seçenekleri

Hasta yatağı çalışma sistemine ve özelliklerine göre farklı motor seçeneklerine sahiptir. 2 motor, 3 motor ve 4 motor gibi farklı seçenekleri bulunan hasta yatakları, son derece sessiz işleyen motor aksamları ile uzun dönemde kullanım sağlar. Motor sayısı arttıkça yatakların özellikleri de buna bağlı olarak artmaktadır.

Medikal sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hasta karyolası modeli olan motorlu yataklar, hastanın yatak pozisyonunu değiştirme ve indirme alçaltma gibi farklı fonksiyonları yerine getirmek amacı ile üretilir. Birbirinden bağımsız olarak çalışan bu motorlar, yatağa esneklik katarak, hastanın farklı pozisyonlar almasını sağlar.

Parçalı Ve Visko Yatak Modelleri

Hasta yataklarında kullandığımız yataklar farklı model ve özelliklere sahiptir. 4 parçalı olarak ürettiğimiz hasta yatakları, hastanın yatağı farklı pozisyonlara getirdiğinde yatağın gayet rahat şekilde bu harekete uyum sağlaması amaçlanarak üretilmiştir.  Üst katmanda iki parça olarak dikilen bu yataklar alt kısımda 4 farklı parçaya sahiptir. Bu sayede esnek hareket özelliği sağlar.

Visko teknolojisinde ise, tamamen hastanın vücuduna uyum sağlayabilecek havalı hasta yatağı üretmekteyiz. Tek parça olarak ürettiğimiz bu yataklar hastanın vücudunu sararak hastaya esnek hareket özgürlüğü sağlar.

Sıvı Geçirmez Yataklar

Sıvı geçirmez özelliğe sahip yataklarımız ile her türlü sıvının yatağa geçmesi engellenmektedir. Özel olarak ürettiğimiz sıvı geçirmez kumaşların yatağa geçirilmesi ile elde edilen bu yataklar her türlü sıvı geçişini engelleyerek rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Bir-çok farklı hasta yatağı modellerini inceleyebileceğiniz üretim firmamız, ihtiyacınız olan her türlü hasta yatağını sizlere sunmak için çalışmaktadır. Hasta yatağı kiralama ve satın alma seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Firmamızı ziyaret ederek dilediğiniz hasta yatağı fiyatı hakkında bilgi alabilir ve alışverişlerinizde güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir