Hasta Yatağı Fiyatları ve Modelleri

İnsan oluşumuzun bir gereği olarak hayatımızın çeşitli dönemlerinde hastalanarak hastanelere koşarız. Hastanelerde muayene olurken ya da yatakta tedavi olurken üzerine yatmış olduğumız yataklar hasta yatağı olarak isimlendirilir. Hem sağlıklı ve hijyenik aynı zamanda konfor ve güvenli bir tedavi süreci geçirmemiz adına hastanelerin muayene odalarında acil merkezinde, yatakhanede laboratuvarlarda vs. Gibi tüm bölümlerinde yer edinen hasta yatakları değişen ve gelişen teknoloji sayesinde farklı özellikler de evlerde de kullanılmaya başlandı. Hasta yatağı modelleri çeşitleri ve özellikleri için alanında profesyonel medikal ürünleri satışı ve kiralama hizmetleri sunan kurumsal firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev Tipi Hasta Yatakları ve Modelleri

Ev tipi hasta yatakları ve hasta karyolası hem tedavisi evde idame eden ya da yatağa bağımlı olan hastaların hem de hastaya bakanların rahat ve sağlıklı bir tedavi geçirmesi adına özel olarak tasarlanan medikal ürünlerdir. Özellikle hasta bakımında hastanın yaşam kalitesini yükselten ve rahat bir tedavi süreci geçirmesine olanak sağlayan, havalı hasta yatağı genellikle kumandalı ve motorlu sisteme sahip olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede hasta yahut hasta yakını hastanın ayak e baş kısmını kumanda yardımı hareket ettirebilmekte, hasta da gün boyunca aynı pozisyondan yatmaktan kurtulmaktadır. Ek olarak ev tipi hasta yatakları sağ ve sol kısımlarında korkuluk olduğundan dolayı hasta güvenli bir halde istirahat etmektedir.

Hasta Yatağı Fiyatları ve Çeşitleri

Hasta yatağı fiyatları çeşitlerine ve özelliklerine nazaran değişiklik göstermektedir. Bu mevzuda informasyon almak için hasta yatağı üretimi satışı ve kiralama hizmetleri sunan kurumsal firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde her bütçeye gore her hastanın ihtiyacına uygun ev tipi hasta yatağı çeşitleri bulabilirsiniz. Firmamız hasta yatağı almaya maddi durumu olmayan müşteriler için hasta yatağı kiralama hizmeti sunmaktadır. Ürünlerimiz fiyatlarımız hakkında daha detaylı informasyon almak için web sitemizi ziyaret edebilir, bildirişim olanaklarımızdan yararlanarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir