Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Hasta yatakları bilindiği üzere hayatımızı çok fazla kolaylaştırmaktadır. O yüzden de artık hastanelerde değil evlerimizde de bu yatakları kullanabilir hale geldik. Fakat bu hasta yataklarına bazen belli bir süre boyunca ihtiyaç duyabiliriz. O yüzden de satın alma yerine kiralama yoluna gidebilirsiniz. Günümüzde hasta yatağı satın almanın yanında kiralama hizmeti sunan firmalar da mevcuttur.

Adresinize servis ekibimiz tarafından kurulan ve basit kullanım talimatları anlatılan hasta yatakları bir ayın sonucunda yada sizin belirlediğiniz tarihte yine servis ekibimiz tarafından evinizden alınmaktadır.

Hasta yatağı kiralama fiyatları aylık olarak hesaplanmaktadır. Kısacası sadece hasta yataklarını kullanmak istediğiniz bir gün ile  bir ay kullanım süresi için alınan ücret aynıdır.

Hasta Yatağı Kiralama

Tüm bunların temel nedeni evlerinize kurulum ya da  geri alım ücretleri ile alez ve dezenjekte hediyesinin bütün müşterilerimize ücretsiz olarak verilmesidir.  Ama idame eden aylar için indirim uygulamamız vardır.

Eğer hasta yatağı kiralama hizmeti almaya karar verirseniz sizler için İstanbul da dört saatlik bir vakit diliminde adresinize gelip kurulumu yapmaktayız. Üstelik ödemeyi de kapıda almaktayız. Elbette ki kiralamak istediğiniz ürünü seçmek için veya hangi hasta yatağının sizler için daha uygun olduğu konusunda bilgi almak isterseniz mağazamıza gelebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama hasta yatağı satış ve havalı yatak satış ile kiralama hizmeti haricinde farklı bir ürün satışımız herhangi bir şekilde yoktur. Bildiğimiz işin en iyisini sizlere sunmak için bu sektördeyiz ve siz müşterilerimize hasta yatakları konusunda her desteği sunmak bizim asli görevimizdir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir