Profesyonel Özelliklere Sahip Hasta Yatağı Modelleri

Ev Tipi Hasta Yatağı Modeli
Ev Tipi Hasta Yatağı Modeli

Çok ağır hastalıklar için kullanılmakta olan ve hastaların rahatlığı açısından mutlaka kullanımı doktorlar tarafından tavsiye edilen yataklara genel olarak hasta yatağı ismi veriliyor. Kullanımları çok derece kolay olan ve gelişen teknolojinin getirilerinden biri olan hasta yatakları, ister hastanelerde isterseniz de ev ortamlarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Hasta karyolası olarak da bilinen bu yatakların bazı özellikleri diğer yataklara oranla çok daha farklıdır. 2 ayarlı, 3 ayarlı ve 4 ayarlı olarak ayrılan hasta yatakları, hem kiralanabilme hem de satın alma özelliklerine de sahiptir.

Çok uzun dönemler boyunca kullanılacaksa satın almak kiralamaktan daha mantıklıdır. Hasta yatakları, elektrikle çalışır. Hastanelerde ve ev ortamlarında mutlaka prize yakın yere konumlandırılması gerekir.

Garantili Hasta Yatağı Modelleri Sizlerle

Her yaş grubu için kullanımı uygun görülen hasta yatağı kiralama özelliğine sahiptir ve 2 yıl boyunca garantisi mevcuttur. Buradan bir yatak kiraladığınızda ya da satın aldığınızda, yatağa ek ücretsiz bazı hizmetler de mevcuttur. Serum askısı, yatağın üst kısmı, nakliye ve kurulum ücretsiz olarak sizlere sunularak kolaylık sağlanır.

Hasta Yatağı Fiyatları Uygun Mudur?

Hasta yatağı fiyatları, kiralama ve satın alma işlemlerine göre değişikliklere sahiptir. Son derece pratik ve kullanışlı olan bu yataklar hastanın kımıldayamayacak duruma geldiğinde hareket etmesine olanak sağlıyor. Fiyatlar ise modeline ve özelliklerine göre değişebiliyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir