Üç Motorlu Hasta Yatakları

Üç motora sahip olan Hasta Yatakları genellikle ayakları ve baş kısımlarını kaldırıp indirme özelliğine sahiptir. Bunlar ile birlikte karyolanın da yerden yükselerek aynı zamanda da  alçalmasını sağlar. Asansör sistemine sahip olan hasta karyolası genellikle evde kullanmak için hasta ile birlikte hasta bakıcıyı da düşünerek üretilmiştir. Fizik tedavi görmekte olan kişiler için karyola üst tarafa doğru kaldırılarak daha etkin bir şekilde işlem yapılmasına sağlamaktadır. Aynı şekilde hastanın altının değiştirilmesinin gerektiği zaman veya banyo yapacağı zamanlarda asansör sistemi çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca hastanın yataktan çıkarılması ve bununla birlikte tekerlekli sandalyeye geçirilmesi de kolaylaşmaktadır.

Asansörlü hasta yatakları yani bir diğer adı ile üç motorlu hasta yatakları; genellikle hastane yataklarından bir tanesine ihtiyacımız var dediğiniz hastalıklarda tercih sebebinden çok bir ihtiyaç olarak alınmaktadır. Hastalara eşlik eden kişilerin hastanelerde bolca görmeye alışmış oldukları bu tarz hasta yatakları artık evlerimizde çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Üç Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Para karşılığında hasta bakıcısına sahip olmayan evlerde genel olarak hastanın bakımını kolaylaştırmakta olan asansörlü hasta yataklarının sahip oldukları motor kalitesi doğru bir şekilde seçilmeli ve aynı zamanda hastanın kilosu doğrultusunda işlemler yapılmalıdır. Sahip oldukları özellikleri tam anlamı ile bilmediğiniz bir ürünleri almak gelecekte ciddi problemler çıkartabilir. Ayrıca üstünde hasta yatacağını da düşünecek olursa ne olursa olsun güvenli bir firmadan hasta yatağı satın almak büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda kalitesi ile ön plana çıkan ve yıllardır bu işi yapan firmalardan hasta yatağı kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir